VULCAN

Logo Projektu
Logotypy UE
box
>Jak zgłosić się na szkolenie on-line

Rejestracja

Uczestnik korzystający po raz pierwszy z internetowego serwisu szkoleniowego firmy VULCAN powinien się zarejestrować w systemie, korzystając z formularza rejestracji.
Formularz służy do utworzenia osobistego konta w bazie szkoleń poprzez zdefiniowanie loginu (będzie nim Państwa PESEL) i hasła – niezbędnych do logowania się do bazy.

Aby się zarejestrować należy:
  1. W prawym górnym rogu strony kliknąć odnośnik Konto – co spowoduje przekierowanie na stronę główną serwisu ODKKO VULCAN (www.szkolenia.vulcan.pl).
    Na stronie serwisu w prawym górnym rogu kliknąć odnośnik Rejestracja.
  2. Wpisać swój numer PESEL i kliknąć przycisk Rozpocznij proces rejestracji.
    Na tym etapie zostanie zweryfikowana poprawność wpisanego numeru PESEL oraz nastąpi sprawdzenie, czy dany numer nie jest już zarejestrowany w systemie.
  3. Wypełnić formularz rejestracji (szczególnie zwracając uwagę na podawane hasło i adres e-mail) i zaakceptować operację klikając przycisk Zarejestruj się w systemie (pola oznaczone gwiazdką są niezbędne do zakończenia procesu).

Proces rejestracji dokonywany jest przez każdego uczestnika tylko raz.

Do systemu zalogować może się tylko zarejestrowany uczestnik.

Aby się zalogować należy:
  1. W prawym górnym rogu strony kliknąć odnośnik Konto.
  2. W sekcji Logowanie do systemu podać swój numer PESEL i hasło, a następnie kliknąć przycisk Zaloguj się do systemu.

Zgłoszenie

Należy zgłosić się na szkolenie, wypełniając formularz zgłoszeniowy dostępny dla zalogowanych użytkowników internetowej bazy szkoleń.

W tym celu należy:
  1. Z górnego menu wybrać zakładkę Szkolenia.
  2. Na liście dostępnych w danym projekcie rodzajów szkoleń wybrać ten, na który chcemy się zgłosić.
  3. Przejść na dół strony z informacjami o wybranym szkoleniu i kliknąć przycisk Zgłoszenie (Uczestnik).
  4. Wypełnić formularz (obowiązkowe do wypełnienia są pola oznaczone *), a następnie potwierdzić operację klikając przycisk Zgłaszam się.

Po zweryfikowaniu zgłoszenia przez organizatora szkoleń, pocztą elektroniczną zostanie przesłana informacja o zakwalifikowaniu na szkolenie.

Informacja o statusie zgłoszenia będzie również dostępna dla uczestników zalogowanych w systemie obsługi szkoleń.

Aby sprawdzić aktualny status zgłoszenia należy:
  1. Skorzystać z odnośnika Konto w prawym górnym rogu strony.
  2. Wybrać odnośnik Twoje zgłoszenia w menu po lewej stronie.
DATA AKTUALIZACJI: 2010-01-29
» O projekcie » Drukuj
UE
2024-03-13 :: © VULCAN sp. z o.o. :: Doskonalenie kwalifikacji kadr systemu oświaty w województwie dolnośląskim w zakresie ICT :: Projekt i wykonanie BerMar multimedia