VULCAN
 
Logo Projektu
Logotypy UE
>O projekcie

Zapraszamy na bezpłatne szkolenia z zakresu wykorzystania nowoczesnych technik informacyjno-komunikacyjnych (ICT)  wspomagających  zarządzanie, nadzór, finansowanie i organizację  działalności oświatowej oraz monitoring procesu nauczania.
Szkolenia realizowane są w ramach projektu Doskonalenie kwalifikacji kadr systemu oświaty w województwie dolnośląskim w zakresie ICT  w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, Priorytet IX Rozwój wykształcenia i kompetencji w regionach,  Działanie 9.4 Wysoko wykwalifikowane kadry systemu oświaty.

Celem projektu jest zdobycie nowych lub zwiększenie posiadanych kwalifikacji z zakresu wykorzystania nowoczesnych technik informacyjno-komunikacyjnych (ICT) wspomagających zarządzanie, nadzór, finansowanie i organizację działalności oświatowej oraz monitoring procesu nauczania przez 500 pracowników oświaty.

W ramach projektu w województwie dolnośląskim przeprowadzonych zostanie 5 rodzajów szkoleń: 
  • Efektywne zarządzanie placówką oświatową (kod szkolenia: SZ/DolnySlask)
  • Wykorzystanie nowoczesnych technologii w pracy nauczyciela (kod szkolenia: SN/DolnySlask)
  • Doskonalenie umiejętności praktycznego wykorzystania nowoczesnych technologii w pracy sekretarza szkoły (kod szkolenia: SA/DolnySlask)
  • Efektywne zarządzanie oświatą na poziomie organu prowadzącego (kod szkolenia: SFO/DolnySlask)
  • Efektywne zarządzanie finansami placówek oświatowych (kod szkolenia: SFK/DolnySlask).

Szczegółowy program oraz miejsca najbliższych szkoleń znajdą Państwo w menu Szkolenia.

Przewidziano przeprowadzenie 50 szkoleń dla łącznie 500  pracowników placówek oświatowych oraz  wydziałów edukacji i wydziałów finansowych jednostek samorządu terytorialnego z terenu województwa dolnośląskiego, w grupach po 10 osób, co gwarantuje odpowiedni komfort pracy.
Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, o udziale w szkoleniu decyduje kolejność zgłoszeń, dlatego już teraz warto zgłosić chęć uczestnictwa.

DATA AKTUALIZACJI: 2010-02-03
» O projekcie » Drukuj
UE
2024-06-11 :: © VULCAN sp. z o.o. :: Doskonalenie kwalifikacji kadr systemu oświaty w województwie dolnośląskim w zakresie ICT :: Projekt i wykonanie BerMar multimedia
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego www.efs.gov.pl